Silniki do CHRYSLER NEW YORKER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 4 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CHRYSLER NEW YORKER 3.0
1988.09
1989.12
2972
EFA
143
(105)
Sedan
CHRYSLER NEW YORKER 3.3
1989.10
1993.12
3301
EGA
150
(110)
Sedan
CHRYSLER NEW YORKER 3.5
1995.03
1996.12
3518
EGE
218
(160)
Sedan
CHRYSLER NEW YORKER 3.5 i 24V
1993.04
1998.09
3518
F01
211
(155)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Chrysler New yorker
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

ZESTAW 4 SZTUK

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
624.96 
zł
581.21
472.53 zł
(36.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CONTITECH
Pasek wieloklinowy 6 PK 1345

Długość [mm] 1345
Liczba żeber [szt.] 6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
87.86 
zł
76.43
62.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GATES
Pasek klinowy GATAVX10X1375HD

Szerokość [mm] 10
Długość [mm] 1375
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.29 
zł
36.26
29.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL902760

Miejsce zabudowy Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 91
Średnica zewnętrzna [mm] 111
Grubość [mm] 9
Materiał FPM
Rodzaj uszczelnienia A/BS
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.13 
zł
78.02
63.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 208l M-SUP

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 771.90 
zł
4 533.30
3 685.61 zł
(21.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 20l M-SUP

10W40 20l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
766.06 
zł
727.75
591.67 zł
(36.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l M-SUP

5W30 20l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
950.64 
zł
903.12
734.24 zł
(45.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

NATIONAL
Uszczelniacz wału korbowego 3638NAT

Miejsce zabudowy Z przodu
Średnica wewnętrzna [mm] 28.58
Średnica zewnętrzna [mm] 41.35
Grubość [mm] 4.83
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.26 
zł
57.26
46.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEL-PRO
Uszczelniacz wału korbowego TCS46194

Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.44 
zł
58.89
47.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: CHRYSLER NEW YORKER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CHRYSLER NEW YORKER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CHRYSLER NEW YORKER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CHRYSLER NEW YORKER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CHRYSLER NEW YORKER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CHRYSLER NEW YORKER.

Jak dbać o silnik w aucie CHRYSLER NEW YORKER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CHRYSLER NEW YORKER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CHRYSLER NEW YORKER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CHRYSLER NEW YORKER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CHRYSLER NEW YORKER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.

Silnik do pozostałych modeli CHRYSLER